Levenhuk Heritage PLUS 12x45 Binoculars

LIMITOVANÁ EDICE! Dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 12x45 jsou skvělé nejen pro pozorování okolního světa, ale i pro výpočty v otevřeném terénu.
NA DOTAZ
4 750 vč. DPH

Popis

Levenhuk Heritage PLUS 12x45

Číselná řada limitované edice obsahuje pouze 4000 kusů, z nichž 1000 bylo vyvezeno do evropských zemí.

Dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 12x45 jsou skvělé nejen pro pozorování okolního světa, ale i pro výpočty v otevřeném terénu. Jsou vybaveny optickou mřížkou, která umožňuje rychlý výpočet vzdálenosti k pozorovanému objektu. Dalekohledy dokonale fungují v drsných podmínkách a zajišťují ostré a kontrastní obrazy, které umožňují zkoumat okolní prostředí s 12násobným zvětšením.

Optika „Vyrobeno v Rusku“ s rubínovým povlakem

Dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 12x45 jsou navrhovány v ruském Kazaňském závodu pro optickou mechaniku podle designu Levenhuk. Tento výrobní závod byl založen v roce 1940; věnuje se dodávkám optických pozorovacích přístrojů po dobu 70 let; pro ruskou (dříve sovětskou) armádu. Ruské optické sklo vyráběné v tomto závodu je uznáváno po celém světě, je ideální volbou pro lovce, rybáře a pro armády. Dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 12x45 jsou vybaveny objektivy vyrobenými z ruského optického skla s rubínovým povlakem, které zlepšují kontrast obrazu při pozorování za soumraku nebo za úsvitu.

Optická mřížka

Pravý okulár je opatřen optickou mřížkou, která umožňuje výpočet vzdálenosti k pozorovanému objektu. Vojáci a milovníci lovu budou z této funkce nadšeni, protože pomáhá při přípravě přesnějších a užitečnějších střel. Určování vzdálenosti se provádí výpočtem (podrobné informace naleznete v uživatelské příručce), pokud jsou známy další rozměry objektu.

Pogumovaná hliníková konstrukce

Optické prvky jsou chráněny trvanlivou hliníkovou konstrukcí s pogumovaným povlakem. Toto řešení je odolné vůči vibracím, nárazům a dokonce i vůči pádům na zem. Veškeré spoje jsou utěsněny speciální látkou, která chrání tento optický nástroj před prachem a vlhkostí. Tyto dalekohledy odolávají náhlým změnám teplot a fungují dokonale v mrazu i v horku.

Další funkce

Centrální zaostřování, korekce dioptrií na pravém okuláru a interpupilární seřizování vzdálenosti umožňují jemné doladění optiky podle vašich potřeb. Okuláry jsou vyrobeny z gumy.

Hlavní funkce:

 • Vyrobeno v Rusku pro společnost Levenhuk, Inc. (USA)
 • Výkonné terénní binokulární dalekohledy
 • Objektivy vyrobené z ruského optického skla BaK4 s rubínovým povlakem
 • Optická mřížka v pravém okuláru
 • Pogumovaná hliníková konstrukce
 • Široký rozsah provozních teplot

Obsah soupravy:

 • Binokuláry
 • Ochranné uzávěry okuláru
 • Ochranné pouzdro z umělé kůže
 • Popruh k zavěšení na krk
 • Uživatelská příručka a celoživotní záruka

Binokulární dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS jsou klasické terénní dalekohledy s optickou mřížkou a optikou pokrytou rubínovým povlakem. Tato série je vytvořena společností Levenhuk Company ve spolupráci s ruským Kazaňským závodem pro optickou mechaniku. Kazaňský závod pro optickou mechaniku vyrábí optické pozorovací přístroje pro Ruskou armádu, tedy pro obrněné bojové vozy a pro bojové uniformy armády Ratnik, které jsou také známy jako uniformy pro vojáky budoucnosti.

Parametry

Objednací číslo 83000455
Zvětšení 12x
Průměr objektivu 45mm
Konstrukce Porro systém (triedr)
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky Vícenásobné antireflexní vrstvy
Šířka zorného pole 97m/1000m
Úhel zorného pole (reálný) 5,20°
Minimální ostřící vzdálenost 6m
Předsunutí výstupní pupily okuláru 12mm
Nastavení vzdálenosti okulárů 56-74mm
Dioptrická korekce ± 3 dioptrie
Očnice Pogumované
Dodáván včetně popruh, pouzdro, uzávěry
Další vlastnosti Centrální ostření, Pogumovaný povrch
Šířka 175mm
Délka 192mm
Hmotnost 900g
Podle použití (účelu) lov a pozorování zvěře
Záruka Doživotní

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808