Levenhuk Heritage PLUS 8x30 Binoculars

LIMITOVANÁ EDICE! Dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 8x30 jsou odolné vůči extrémním podmínkám; jsou vhodné pro pozorování ve dne a po soumraku.
NA DOTAZ
3 989 vč. DPH

Popis

Levenhuk Heritage PLUS 8x30

Číselná řada limitované edice obsahuje pouze 4000 kusů, z nichž 1000 bylo vyvezeno do evropských zemí.

Dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 8x30 jsou odolné vůči extrémním podmínkám; jsou vhodné pro pozorování ve dne a po soumraku; umožňují měření v otevřeném terénu. 8násobné zvětšení a rubínový povlak umožňují pozorování nejmenších detailů v panoramatu. Optická mřížka je nenahraditelná při orientaci v otevřeném terénu a při střelbě. Dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 8x30 představují spolehlivé produkty pro řešení obtížných úkolů.

Optika „Vyrobeno v Rusku“ s rubínovým povlakem

Binokulární dalekohledy jsou navrženy podle designu Levenhuk ve slavném ruském Kazaňském závodu pro optickou mechaniku. Tento výrobní závod byl založen v roce 1940; věnuje se dodávkám optických pozorovacích přístrojů po dobu 70 let; pro ruskou (dříve sovětskou) armádu. Ruské dalekohledy mají již mnoho desetiletí výbornou reputaci po celém světě, díky vysokým standardům kvality ve vojenském, loveckém a strážním prostředí. Optika s rubínovým povlakem výrazně zvyšuje kontrast obrazu při slabých světelných podmínkách (oblačnost během dne, soumrak a období před úsvitem).

Optická mřížka

Pravý okulár obsahuje optickou mřížku, která umožňuje rychlé měření vzdálenosti k pozorovanému objektu, pokud je známá jeho šířka a výška. S touto uživatelskou příručkou se naučíte pracovat s optickou mřížkou. Tato možnost je nezbytná pro vojenská cvičení nebo lov, když znáte rozměry cíle a potřebujete přesně vypočítat vzdálenost pro výstřel.

Pogumovaná hliníková konstrukce

Optika je chráněna odolnou hliníkovou konstrukcí, která je zcela pogumovaná a zajišťuje pevné a spolehlivé uchopení. Veškeré spoje jsou utěsněny speciální látkou, která chrání tento optický nástroj před prachem a vlhkostí. Tyto dalekohledy se mohou používat za pěkného počasí, v dešti i ve sněhu.

Další funkce

Binokulární dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS 8x30 jsou vybaveny funkcí nastavitelné interpupilární vzdálenosti a korekcí dioptrií na pravém okuláru. Zaostřovací kolečko se nachází ve střední části nástroje.

Hlavní funkce:

  • Vyrobeno v Rusku pro společnost Levenhuk, Inc. (USA)
  • Ruská optika BaK4 s rubínovým povlakem
  • Optická mřížka v pravém okuláru
  • Pogumovaná hliníková konstrukce
  • Široký rozsah provozních teplot

Obsah soupravy:

  • Binokuláry
  • Ochranné uzávěry okuláru
  • Ochranné pouzdro z umělé kůže
  • Popruh k zavěšení na krk
  • Uživatelská příručka a celoživotní záruka

Binokulární dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS jsou klasické terénní dalekohledy s optickou mřížkou a optikou pokrytou rubínovým povlakem. Tato série je vytvořena společností Levenhuk Company ve spolupráci s ruským Kazaňským závodem pro optickou mechaniku. Kazaňský závod pro optickou mechaniku vyrábí optické pozorovací přístroje pro Ruskou armádu, tedy pro obrněné bojové vozy a pro bojové uniformy armády Ratnik, které jsou také známy jako uniformy pro vojáky budoucnosti.

Parametry

Objednací číslo 83000454
Zvětšení 8x
Průměr objektivu 30mm
Konstrukce Porro systém (triedr)
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky Vícenásobné antireflexní vrstvy
Šířka zorného pole 150m/1000m
Úhel zorného pole (reálný) 8,3°
Minimální ostřící vzdálenost 3m
Předsunutí výstupní pupily okuláru 12mm
Nastavení vzdálenosti okulárů 56-74mm
Dioptrická korekce ± 2,5 dioptrie
Očnice Pogumované
Dodáván včetně popruh, pouzdro, uzávěry
Další vlastnosti Centrální ostření, Pogumovaný povrch
Šířka 158mm
Délka 123mm
Hmotnost 700g
Podle použití (účelu) turistika, koncerty
Záruka Doživotní

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808