Meade MasterClass Pro ED 10x42 binokulární dalekohled

Když si koupíte výtečný binokulární dalekohled, očekáváte výjimečnou optickou kvalitu. Binokulární dalekohledy Meade MasterClass Pro ED jsou navrženy, aby byly prémiovými binokulárními dalekohledy.
NA DOTAZ
13 291 vč. DPH

Popis

PRÉMIOVÁ OPTIKA A ZOBRAZOVÁNÍ

Když si koupíte výtečný binokulární dalekohled, očekáváte výjimečnou optickou kvalitu. Binokulární dalekohledy Meade MasterClass Pro ED jsou navrženy, aby byly prémiovými binokulárními dalekohledy pro outdoorové fanoušky a nastavují laťku pro pokročilou optiku. Každý dalekohled obsahuje sklo s velice nízkou disperzí (ED), optiku plně pokrytou několika vrstvami a hranoly BAK-4 s optikou s fázovým a dielektrickým potažením. Naše vlastnosti poskytují přesnou korekci barev, zvětšená zobrazení s vysokým rozlišením a maximální přenos světla. Integrované čočky pro vyrovnávání pole prakticky eliminují veškeré zakřivení pole a vytvářejí ostré obrazy od okraje k okraji. S neuvěřitelným blízkým zaostřením menším než 1,5 metru přiblíží tyto binokulární dalekohledy objekty do všech detailů. Binokulární dalekohledy Meade MasterClass Pro ED jsou propláchnuty dusíkem a vodovzdorné, aby se zajistilo, že každý zůstane suchý a bez prachu pro všechny podmínky venkovního pozorování.

ROBUSTNÍ A KOMPAKTNÍ DESIGN

Řada MasterClass Pro ED je zhotovena robustně a pro snadné použití. Tyto binokulární dalekohledy se střešními hranoly jsou vyrobeny z odolné gumové vnější části, která pomáhá chránit optiku před drsnými prvky v přírodě. Díky texturovanému designu, který umožňuje držet dalekohled bezpečně v ruce, máte zaručenou stálou přilnavost pro vynikající manipulaci a použití. Centralizovaný knoflík dioptru řady MasterClass Pro usnadňuje a urychluje nastavování dioptru.

POKROČILÉ FUNKCE

Tyto prémiové binokulární dalekohledy jsou k dispozici s 8- a 10násobným zvětšením s objektivy 42 mm a 56 mm. Každý model se vyznačuje vestavěnými čočkami pro vyrovnávání pole, kovovými očnicemi a středovým nastavováním dioptru. S robustním nylonovým pouzdrem a popruhem a postrojem s rychlým uvolněním je binokulární dalekohled pohodlný a snadno se nosí i na dlouhých výletech. Binokulární dalekohled MasterClass Pro ED je výkonný doplněk, který si nezapomeňte přibalit na váš příští venkovní zážitek.

Vlastnosti:

  • Prémiové sklo s velice nízkou disperzí (ED)
  • Hranoly Bak-4 s dielektrickou a fázovou vrstvou
  • Integrované čočky pro vyrovnávání pole: eliminují veškeré zakřivení pole
  • Blízké zaostření menší než 1,5 metru
  • Možnost umístění na stativ

Obsah sady:

  • Robustní přenosná brašna a postroj Meade
  • Pohodlný popruh k zavěšení na krk
  • Krytka objektivu
  • Čisticí utěrka
  • Návod k použití a záruční list

Parametry

Objednací číslo 83100166
Zvětšení 10x
Průměr objektivu 42mm
Konstrukce Lineární systém (roof)
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky Vícenásobné antireflexní vrstvy
Šířka zorného pole 114m/1000m
Úhel zorného pole (reálný) 6,5°
Minimální ostřící vzdálenost 1,5m
Další vlastnosti Centrální ostření, Vodotěsný, Voděodolný, Plnění dusíkem, Pogumovaný povrch
Šířka 142,2mm
Délka 584mm
Hloubka 127mm
Hmotnost 910g
Podle použití (účelu) turistika, lov a pozorování zvěře

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808