UPOZORNĚNÍ: Osobní odběry je NUTNÉ předem konzultovat buď telefonicky nebo emailem.

 

Nikon MONARCH 3000 STABILIZED Laserový dálkoměr

Špičkový lovecký dálkoměr konstruovaný na základě požadavků uživatelů, který je doslova našlapaný moderními technologiemi.
NENÍ SKLADEM
13 490
13 291 vč. DPH

Popis

Nikon Monarch 3000

MONARCH 3000 STABILIZED vkládá do vašich rukou inovativní měření vzdáleností.

Tento kompaktní a lehký laserový dálkoměr umožňuje rychlé zamíření s vyšší přesností než doposud. Technologie STABILIZED i v případě malých objektů potlačuje vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky za současného vyrovnání vyzařovaného laserového paprsku. Vylepšená funkce HYPER READ nyní zobrazuje výsledky měření za přibližně 0,3 s a červený interní displej nabízí snazší pozorování, takže můžete bez váhání vypálit na každý cíl. S prodlouženým maximálním dosahem 2 740 m a informací o horizontální vzdálenosti zprostředkovanou technologií ID budete vybaveni pro snazší prozkoumávání náročných terénů.

Získejte výhody dálkoměru MONARCH 3000 STABILIZED.

STABILNÍ OBRAZ, PŘESNÁ HODNOTA VZDÁLENOSTI

Brilantní a stabilní obraz s laserem přesně zasahujícím objekt je zásadním předpokladem spolehlivého změření vzdálenosti cíle a rychlého okamžitého jednání před změnou jeho pozice. Systém STABILIZED společnosti Nikon potlačuje vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohyby ruky¹ a poskytuje tak stabilní obraz pro snadné zaměření cíle. Současně s obrazem v hledáčku je vyrovnán rovněž vyzařovaný laserový paprsek, takže je výrazně vylepšena přesnost měření malých objektů pro získání neotřesitelné jistoty perfektně přesného zaměření objektu. Zkombinování technologie redukce vibrací a technologie výkonných měření vzdáleností společnosti Nikon poskytuje výhodu v případech, kdy se počítá každá sekunda, abyste mohli vždy uskutečnit optimální výstřel.

DLOUHÉ VZDÁLENOSTI, LIBOVOLNÝ TERÉN

Prodloužený dosah dálkoměru MONARCH 3000 STABILIZED pokrývá mnohem větší vzdálenosti než doposud. Největší měřitelná vzdálenost objektu s vysokou odrazností se zvýšila na 2 740 m.² ³ Technologie ID rozlišuje stoupání nebo klesání terénu k objektu a umožňuje jednoduše přepnout mezi indikací horizontální vzdálenosti a skutečné vzdálenosti. Zorný úhel 7,5 ° umožňuje snadno pozorovat oblast výskytu vašich objektů a vícenásobné antireflexní vrstvy vysoce kvalitního 6násobně zvětšujícího monokuláru zaručují jasný a brilantní obraz.

RYCHLÁ MĚŘENÍ, VYNIKAJÍCÍ PŘESNOST

Rychlejší a vylepšená verze technologie HYPER READ poskytuje naměřené hodnoty vzdálenosti ve zlomcích sekund a umožňuje tak ihned reagovat s náskokem oproti zaměřované zvěři. Technologie HYPER READ poskytuje bez ohledu na vzdálenost cíle rychlou a stabilní odezvu měření za přibližně 0,3 s, což je doposud nejkratší doba mezi originálními algoritmy měření společnosti Nikon.

SNADNO ČITELNÝ DISPLEJ S NASTAVITELNÝM JASEM

Nový červený interní displej dálkoměru MONARCH 3000 STABILIZED využívá technologii OLED pro brilantní indikaci hodnot a záměrné osnovy v hledáčku a tím i jednoznačné zaměření cíle a určení jeho vzdálenosti se snadnou čitelností údajů za nízké hladiny osvětlení. Brilanci zobrazovaných údajů dále zvyšuje automatická regulace jasu, která jemně přizpůsobuje jas zobrazení podle úrovně okolního osvětlení a usnadňuje tak odečítání hodnot za měnících se světelných podmínek v průběhu dne. Bez ohledu na osvětlení tak máte k dispozici rychle zobrazované brilantně viditelné údaje, takže můžete rychle zamířit.

KOMPAKTNÍ TĚLO S NÍZKOU HMOTNOSTÍ

Štíhlá konstrukce tohoto laserového dálkoměru v sobě skrývá výkonné funkce, jako jsou STABILIZED a HYPER READ, při zachování kompaktních rozměrů těla. S rozměry 96 × 74 × 42 mm je dálkoměr menší a plošší než jeho předchůdce, a jeho hmotnost 180 g (bez baterie) je rovněž nižší. Lehké tělo umožňuje komfortnější přenášení a držení dálkoměru za dlouhých dnů v divočině. Dálkoměr MONARCH 3000 STABILIZED je připraven na všechna překvapení, která mu mohou připravit venkovní prostředí, protože je vodotěsný, odolává zamlžování a nabízí extrémní teplotní rozsah od -10 °C do +50 °C.

LIBOVOLNÝ CÍL V LIBOVOLNÉM OKAMŽIKU

V případě, že jsou problémem překrývající se objekty, disponuje MONARCH 3000 STABILIZED systémem přepínání priority objektů. V režimu priority prvního objektu zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu, který je schopen odlišit od překrývajícího se pozadí. Režim priority vzdáleného objektu zobrazuje vzdálenost k nejvzdálenějšímu objektu, což je praktické zejména v zalesněných oblastech.

Parametry

Objednací číslo 87000270
Typ Laserový dálkoměr
Zvětšení 6x
Rozsah měření 7,3-2740m
Rozsah měření (yardy) 8-3000yardy
Průměr objektivu 21mm
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky FMC (Fully Multicoated Cover)
Úhel zorného pole (reálný) 7,5°
Předsunutí výstupní pupily 18mm
Průměr výstupní pupily 3,5mm
Dodáván včetně pouzdra, řemínek
Další vlastnosti Vodotěsný, Odolné proti zamlžování
Šířka 96mm
Délka 74mm
Hloubka 42mm
Hmotnost 180g
Napájení 1x baterie CR2
Podle použití (účelu) lov a pozorování zvěře
Záruka 24 měsíců

Video

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808