NIKON RIFLESCOPE PROSTAFF 7 1-4x24 M IL R4D

Puškohled PROSTAFF 7 IL s osvětlenou záměrnou osnovou je vytvořen pro evropského lovce. Osvětlovací systém tohoto puškohledu je ideální pro nátlačku i stopovací lov.
NA DOTAZ
16 731 vč. DPH

Popis

NIKON RIFLESCOPE PROSTAFF 7 1-4x24 M IL R4D

Puškohled PROSTAFF 7 IL s osvětlenou záměrnou osnovou je vytvořen pro evropského lovce.
Osvětlovací systém tohoto puškohledu, který je ideální pro nátlačku i stopovací lov, nabízí široký rozsah intenzity v 32 krocích, aby se přizpůsobil libovolnému loveckému prostředí.
Puškohled má široké zorné pole a 30mm tubus, což poskytuje širší rozsah nastavení horizontální a vertikální rektifikace. Odstupňování nastavení využívá metrický systém, kde 1 klik = 15 mm ve 100 m.
Snadno ovladatelná, ergonomicky navržená funkce ovládání osvětlení vám umožní přizpůsobovat světelnou intenzitu či zapínat a vypínat osvětlení dotykem tlačítka.
Puškohled je vodotěsný, odolný vůči nárazům a s úpravou proti zamlžování – takže je dost robustní, abyste se na něj mohli spolehnout i v extrémních podmínkách.

LEPŠÍ VIDITELNOST PRO SNAZŠÍ ZAMÍŘENÍ
Kdekoliv a kdykoliv lovíte, osvětlovací systém puškohledu PROSTAFF 7 IL vám pomůže se snadno přizpůsobit podmínkám. Osvětlený záměrný bod je originálním designem společnosti Nikon a umožňuje přizpůsobovat nastavení své intenzity od extrémně tlumené po velmi jasnou, a to v rámci 32 kroků. Díky lepší viditelnosti bodu je zaměření cíle snazší než doposud.

ŠIROKÉ ZORNÉ POLE A ROZSÁHLEJŠÍ MOŽNOSTI NASTAVENÍ
Široké zorné pole umožňuje snadno nalézt a sledovat cíl, zatímco 30mm tubus zaručuje větší rozsah nastavení horizontální a vertikální rektifikace, což poskytuje maximální všestrannost a flexibilitu v libovolných podmínkách. Přesné nastavení lze provést pomocí funkce okamžitého nastavení nulové polohy s mechanismem vybaveným pružinou, díky čemuž jednoduše dosáhnete požadovaných nastavení.

PRAKTICKÉ ODSTUPŇOVÁNÍ NASTAVENÍ V MTERICKÝCH JEDNOTKÁCH
Puškohled PROSTAFF 7 IL je navržen tak, aby optimalizoval snadné ovládání všech parametrů. Volitelná nastavení jsou odstupňována v metrických jednotkách, což umožňuje snadné použití puškohledu uživatelům v Evropě: 1 klik = 15 mm ve 100 m.

ERGONOMICKÝ DESIGN PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT
Díky ergonomickému designu funkce ovládání osvětlení lze snadno pomocí tlačítka nastavovat intenzitu osvětlení, resp. osvětlení zapínat a vypínat. Velká vzdálenost výstupní pupily chrání vaše obočí i v případě moderních výkonných pušek se silným zpětným rázem, zatímco rychle zaostřitelný okulár umožňuje extrémně snadné nastavení.

ROBUSTNÍ A ODOLNÉ PROVEDENÍ DO KAŽDÉHO POČASÍ
Puškohled PROSTAFF 7 IL poskytuje vynikající výkonnost za jakýchkoliv podmínek. Je vodotěsný, odolný vůči nárazům a s úpravou proti zamlžování, díky čemuž je robustní, odolný a spolehlivý. Je vždy připraven podávat maximální výkon bez ohledu na to, kam vás zavedou vaše lovecké výpravy – můžete se na něj tedy plně spolehnout.

Jsme autorizovaný prodejce značky Nikon
U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží určeného pro český trh. 

Parametry

Objednací číslo 87000234
Zoomovací zvětšení 1-4
Průměr objektivu 24mm
Typ antireflexní úpravy optiky FMC (Fully Multicoated Cover)
Šířka zorného pole 36,7-9,1m/1000m
Rozměr hlavního tubusu 30mm
Průměr výstupní pupily 6mm
Vzdálenost výstupní pupily 104,1-96,52mm
Optický výstup 24-6mm
Poloha záměrného obrazce 0
Korekce paralaxy 100
Další vlastnosti Vodotěsný, Plnění dusíkem, Odolné proti zamlžování
Délka 267mm
Hmotnost 450g
Záruka 24 měsíců

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808