Sada s binokulárním dalekohledem Bresser Junior Outdoor

Bohatá sada pro mladé průzkumníky a cestovatele od společnosti Bresser. Tato sada pro venkovní použití obsahuje všechny potřebné věci.
NA DOTAZ
891 vč. DPH

Popis

Bohatá sada pro mladé průzkumníky a cestovatele od společnosti Bresser. Tato sada pro venkovní použití obsahuje všechny potřebné věci: kompaktní binokulární dalekohled se zvětšením 4x, náhlavní svítilnu neboli čelovku, láhev na vodu, mini kompas a praktický přepravní kufřík. Celková hmotnost sady s veškerým příslušenstvím je pouze 460 g, takže si ji lze snadno vzít na každou vzrušující výpravu!

Binokulární dalekohled 4х30 pro děti

Malý binokulární dalekohled pro pozorování za denního světla. Využívá konstrukci se střechovými hranoly a disponuje zvětšením 4x. Zaostření a vzdálenost mezi tubusy lze upravit. Veškerá optika je vyrobena z vysoce kvalitního optického plastu. Pomocí tohoto binokulárního dalekohledu můžete pozorovat jakékoli vzdálené objekty.

Náhlavní LED svítilna

Náhlavní svítilna neboli čelovka je vhodná při průzkumu tajemných jeskyní a temných hradů – všech míst, kam nedosáhne sluneční světlo a kde potřebujete mít volné ruce. Čelovka je napájena třemi bateriemi AAA a zapíná se jediným stisknutím tlačítka. Délka upevnění je nastavitelná, tím se zajišťuje stabilní upevnění čelovky. K dispozici jsou tři režimy intenzity osvětlení: jedna LED dioda, tři LED diody nebo sedm LED diod. Mezi jednotlivými režimy osvětlení můžete přepínat stisknutím tlačítka.

Mini kompas

Jednoduchý kompas s jehlou, která vždy ukazuje přesně na sever. Nezbytná pomůcka pro orientaci v neznámé krajině. Přes speciální očko můžete protáhnout tkaničku a nosit kompas na krku – díky tomu jej nikdy neztratíte.

Láhev na vodu

Láhev na vodu má dvojitou stěnu z hliníku a dokáže udržet teplotu nápojů až několik hodin. V horní části je dávkovač, který zabraňuje náhodnému úniku. Ochranu dále zvyšuje víčko lahve. Maximální objem je 400 ml. Do lahve nenalévejte velmi horké kapaliny – dítě by si mohlo při pití spálit ústa.

Transportní a skladovací kufřík

Nylonový kufřík je určen speciálně pro tuto sadu a je dostatečně velký pro veškeré příslušenství. Kufřík je opatřen sponou, která umožňuje připevnit jej k opasku a je vybaven širokou rukojetí pro přenášení. Kromě hlavního oddílu obsahuje několik malých oddílů se zipem.

Základní charakteristiky:

 • Bohaté příslušenství pro zkoumání světa kolem nás
 • Binokulární dalekohled se zvětšením 4x a středovým zaostřováním
 • Čočky v dalekohledu z optického skla
 • LED čelovka se 4 režimy osvětlení
 • Láhev s vodou (400 ml)
 • Přepravní kufřík s mnoha oddíly

Technické parametry dalekohledu:

 • dioptrická korecke okuláru, dioptrií
 • nastavitelná mezipulilární vzdálenost
 • materiál optiky - optický plastik
 • částečně pogumovaný plášť
 • voděvzdorný

Parametry

Objednací číslo 86000232
Zvětšení 4x
Průměr objektivu 30mm
Konstrukce Lineární systém (roof)
Další vlastnosti Centrální ostření

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808