Swarovski CL Companion 10x30 B - Dalekohled - zelený + WN WILD NATURE

Vylepšené zobrazení, intuitivní použití, individuální styl - dalekohled CL Companion je novou generací dalekohledů pro lov, cestování a volný čas.
NA DOTAZ
31 037 vč. DPH

Popis

Swarovski CL Companion 10x30 B

CL Companion je vaše volba číslo jedna, pokud hledáte kompaktní, lehký dalekohled. Je nepřeberným společníkem, když jste na honu a nebrání vám, když střílíte. Můžete si také vzít tyto drobné dalekohledy, které jsou mimořádně pohodlné při prohlídce, spolu s vámi na výletech a pro jiné volnočasové aktivity mimo období lovu, takže jsou vždy na vaší straně.

Vylepšené zobrazení, intuitivní použití, individuální styl - dalekohled CL Companion je novou generací dalekohledů pro lov, cestování a volný čas. Nejnovější produkt v rodině CL nastavuje nové standardy s vyspělou optickou a mechanickou konstrukcí. Dalekohledy jsou snadno použitelné a zaručují vynikající pohodlí při prohlížení s mimořádnou kvalitou obrazu.

"Kdykoliv vyzdvihnete nový CL Companion, máte jistotu. Ať už jste venku na kajaku, procházíte se přírodní rezervací, nebo si užívate pohledy z malebného výhledu, vaše oči a dalekohled spolupracují v naprosté harmonii. Vidění má zcela novou dimenzi a pozorovatel se stane jedním z přízraků přírody." - Carina Schiestl-Swarovski, předsedkyně Výkonné rady společnosti SWAROVSKI OPTIK, popisuje výhody těchto kompaktních dalekohledů, které byly navrženy se specifickými potřebami trhu - cestovního ruchu a volného času.

Nová koncepce optiky pro jedinečné momenty
Klíčovým prvkem dalekohledu je jejich nová vyvážená koncepce optiky. To poskytuje každému uživateli nezapomenutelný a zároveň komfortní zážitek z prohlížení s vysoce kontrastními snímky, které jsou ostré a barevné. Nový CL Companion dodává impozantní zorné pole o rozměrech 132 metrů a vytváří ještě větší prostor pro fascinující objevy.

Intuitivní ovládání pro úplné pohodlí
Intuitivní, ergonomické a skvěle vyrobené - CL Companion je opravdu dokonalým společníkem. Dalekohledy jsou lehké a robustní díky jejich štíhlému, kompaktnímu designu a pevnému magnetickému pouzdru. Nosný popruh s rotujícím rychlospojkou se plynule přizpůsobuje každému pohybu.

  • Swarobright - Úprava pro optimální věrnost barev pro celé světelné spektrum: Swarovski Optik je celosvětově prvním výrobcem, který tuto technologii použil v sériové výrobě.
  • Swarotop & Swarodur - Optimalizované vrstvy pro světlé obrázky s vysokým kontrastem: Obraz povrchu se tak sníží ze 4 - 6 % světla na 0,2 %. Používá se na všech čočkách produktů Swarovski Optik.

 

Parametry

Objednací číslo 85000028
Zvětšení 10x
Průměr objektivu 30mm
Konstrukce Lineární systém (roof)
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky Vícenásobné antireflexní vrstvy
Šířka zorného pole 108m/1000m
Úhel zorného pole (reálný) 6,2°
Úhel zorného pole (zdánlivý) 58°
Minimální ostřící vzdálenost 3m
Relativní světelnost 9
Předsunutí výstupní pupily okuláru 16mm
Soumrakový faktor 17,3
Světelná propustnost denní 90%
Nastavení vzdálenosti okulárů 55-74mm
Dioptrická korekce ± 4 dioptrie
Očnice Otočné a výsuvné
Dodáván včetně brašna, krytky, popruh
Další vlastnosti Centrální ostření, Vodotěsný, Plnění dusíkem, Odolné proti zamlžování, Pogumovaný povrch
Šířka 118mm
Délka 127mm
Hmotnost 500g
Záruka 10 let

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808