Carson IS-200 Adapter na Smartphony

Univerzální držák HookUpz 2.0 propojí jakýkoliv smartphone s optickým zařízením – ať se jedná o dalekohled, monokulár, teleskop, mikroskop.
NA DOTAZ
2 949 vč. DPH

Popis

Univerzální držák HookUpz 2.0 propojí jakýkoliv smartphone s optickým zařízením – ať se jedná o dalekohled, monokulár, teleskop, mikroskop. Zkrátka všechnu optiku do vnějšího průměru okuláru 25-58 mm.

 

Předmět pozorování můžete sledovat pohodlně na displeji telefonu, objekty přímo natáčet, fotit nebo si je přibližovat/oddalovat do požadované vzdálenosti.

 

Adaptér HookUpz 2.0 je navržen tak, aby byl kompatibilní se všemi typu smartphonů na trhu, včetně telefonů větších rozměrů či phabletů. Do adaptéru lze uchytit i telefon, který je v ochranném pouzdře. Svorky a optický zámek zajišťují v čelistech pevné uchycení jak telefonu, tak optického přístroje.

 

Adaptér je lehký, kompaktní, s vzhledově příjemným designem. Používá se v medicíně, biologii, průmyslu, ale i jako zábavný doplněk.

Použití je velice jednoduché – do adaptéru nacvaknete svůj smartphone a připojíte na optické zařízení. Telefon vložíte mezi pogumované čelisti tak, aby byl hledáček v optimální pozici a byl tak zajištěn čistý průzor. Poté zafixujete. Pomocí pákového systému roztáhnete pogumované čelisti na druhé straně a nacvaknete na okulár optického zařízení. Vše je během pár vteřin připraveno k použití.


Telefon lze v adaptéru i nabíjet, tedy pozorovat a bádat můžete nepřetržitě bez ohledu na stav baterie.

 

Adaptér je balen v pevném skořepinovém pouzdře.

Rozměry: 10.9 x 5.8 x 11.4 cm

Váha: 137 g

Parametry

Objednací číslo 08060346

Video