Cena
Značka
 
Zvětšení
Průměr objektivu (mm)
Typ
Hmotnost (g)
g
Ostatní vlastnosti

Dálkoměry

Ruční laserové dálkoměry si kromě profesionálů z řad ozbrojených složek a záchranářských týmů, architektů i lesníků, oblíbili i milovníci lovu či golfu. Na trhu je tak dostupné široké spektrum přístrojů, které jsou svými vlastnostmi přizpůsobené dané činnosti. V naší nabídce jsou golfové dálkoměry, lovecké dálkoměry či digitální dálkoměry. Vlajkovou loď našich dálkoměrů představují dálkoměry Nikon.

Všechny laserové dálkoměry pracují na stejném principu, vysílají neviditelné, neškodné infračervené energetické pulzy, jejichž odraz od zvoleného cíle opět přijímají. Interní elektronika odražený signál okamžitě vyhodnotí a určí přesnou vzdálenost. Maximální dosah měření výrobci zpravidla uvádějí kolem 500 m, v terénu je to kvůli překážkám však něco kolem 300 m. Přesnost se u běžných přístrojů pohybuje kolem 1 metru.

Vhodný přístroj je třeba vybírat i s ohledem na jeho využití. Jinou prioritu zaměřovaného cíle mají golfisté a jinou lovci. Kromě toho je podstatná jeho velikost, hmotnost nebo povrchová úprava a jednoduchost ovládání.

Pro laika není vůbec jednoduché se v nabídce dálkoměrů zorientovat, neváhejte nás proto kontaktovat. Rádi vám s výběrem vhodného dálkoměru pomůžeme.

filtrovat produkty
Počet produktů: 17
Řazení
Produktů na stránku