FOMEI adapter pro mobilní telefon (20-60x85 FOREMAN ED)

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu na spektiv FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED. Včetně dálkového ovládání mobilního telefonu.
SKLADEM
850 vč. DPH

Popis

Adaptér pro uchycení mobilního telefonu slouží k pohodlnému snímání a záznamu obrazu přes okulár spektivu nebo dalekohledu. Telefon se bezpečně a komfortně upne do adaptéru a pozorovatel má tak volné ruce pro další činnost. Ideální uplatnění nalezne adaptér při kontrole revíru, při pozorování ptactva (ornitologie) nebo při terčové střelbě.

Mobilní telefon se do adaptéru upevní pomocí čelistí se stavěcím šroubem. Nastavení objektivu fotoaparátu do osy okuláru (spektivu nebo dalekohledu) se provádí povolením šroubu na adaptéru - nastavení optimální polohy objektivu - opětovném dotažením šroubu.

Pro správné snímání obrazu doporučujeme předem nastavit zvětšení obrazu (zoom), doostřit dalekohled a následně nasadit adaptér s mobilním telefonem. Vzhledem k velkým rozdílům mezi objektivy mobilních telefonů je v některých případech nezbytné přenastavit i očnici okuláru - to se provádí jednoduše pootočením do optimální polohy.

Pro šetrné upnutí telefonu jsou čelisti  vyložené gumou. Bezpečné spojení s adaptérem zajišťuje robustní šroub s ozubenou podložkou.

Součástí balení adaptéru je i dálkový ovladač spouště fotoaparátu na mobilním zařízení. Spojení přes Bluetooth poskytuje spolehlivý způsob spouštění závěrky na dálku, aniž byste se mobilního zařízení dotkli. Vyhnete se tak nechtěnému roztřesení obrazu. Ovladač je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Technické paramtery

Vnitřní průměr adaptéru (upnutí na okulár) = 56,1mm
Hloubka adaptéru (upnutí na okulár) = 26,4mm
Max. doporučená šířka pro upnutí telefonu = 56-95mm

Obsah balení

● Adaptér pro uchycení telefonu na spektiv FOMEI 20-60x85 FOREMAN ED
● Bezdrátová spoušť fotoaparátu
● Čisticí hadřík FOMEI 15x18cm

Parametry

Objednací číslo 88500238
Hmotnost 200g
Záruka 24 měsíců