Platba za zboží

Nabízíme několik způsobů, jak vybrané zboží zaplatit. Vyberte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). Cena zboží neobsahuje přepravu. Ta je vyčíslena až po zvolení způsobu přepravy zákazníkem. Více informací o cenách dopravy.

Kromě klasické dobírky nebo platby na zálohovou fakturu stále více zákazníků preferuje platby on-line. Důvodem je především rychlost, jednoduchost a komfort. Nemusíte chodit do banky či bankomatu, jen si převezmete zboží. Používáme pouze nejmodernější a praxí prověřené platební systémy s důrazem na maximální bezpečnost. Další výhodou je nulový poplatek nebo poplatek naprosto minimální ve srovnání s cenou za dobírku. Zaplatíte tedy výrazně méně.

On-line: Platební kartou VISA, VISA electron, Maestro, MasterCard

Přijímáme všechny uvedené typy klasických a internetových platebních karet. V případě embosovaných platebních karet Visa nebo MasterCard (číslice a písmena na kartě jsou vystouplá) proběhnou platby v pořádku, pokud nemáte kartu zablokovánu pro platby na internetu. Elektronické platební karty Visa electron a Maestro (číslice a písmena na kartě jsou hladká) fungují pro platby na internetu pouze ve svých nejnovějších verzích. Pokud máte pochybnosti, informujte se u své banky, zda je i Vaše karta určena pro internetový nákup a zda náhodou není pro platby na internetu blokována.

Při akceptaci platebních karet využíváme standard 3-D Secure GP webpay, což je nejmodernější platební brána umožňující bezpečné platby kartou na Internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo do této platební brány, nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím šifrovaného protokolu. Platba kartou je bezpečný a pohodlný způsob nakupování.

Pokud platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne v pořádku, prosím kontaktujte nás, abychom se dohodli na dalším zpracování Vaší objednávky.

On-line platební brána ComGate

ePlatba Agmo

Tento způsob on-line platby zjednodušuje a urychluje obchody na internetu. ComGate je platební brána pro bankovní převody, kdy dochází k okamžitému potvrzení úhrady bez ohledu na to, zda je či není obchodní den. Vaše zakázka může být tedy po přijetí potvrzení o platbě ihned expedována.

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu on-line platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Pokud platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne v pořádku, prosím kontaktujte nás, abychom se dohodli na dalším zpracování Vaší objednávky.

Poskytovatel platební brány je společnosti ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Platební metody: platby kartou a platebními tlačítky bank.

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s.:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba předem (zálohová faktura)

Po obdržení objednávky od nás obdržíte zálohovou fakturu emailem jako podklad pro platbu. Po připsání částky na náš účet odešleme objednané zboží dle jeho dostupnosti. Výhoda této metody je snížení nákladů na dopravu. Nevýhodou je prodloužení doby doručení zboží z důvodu čekání na připsání platby na náš účet.

Na dobírku

Při platbě dobírkou Vám zboží zasíláme buď Českou poštou, nebo balíkovými službami PPL či DPD. Ve všech těchto případech od Vás vybírá celkovou částku poštovní doručovatel či řidič balíkové služby přímo na Vámi určené adrese při převzetí zboží. Cena za dobírku je uvedena v sekci DOPRAVA. Tento způsob platby je nejdražší a vyžaduje mít hotovost v momentu převzetí zboží. Některé balíkové služby už nabízejí i možnost úhrady platební kartou při převzetí zboží.

Platba v hotovosti

Hotovostní platba je možná v naší provozovně na adrese uvedené v sekci KONTAKT. Platbu v hotovosti si prosím dohodněte předem. Doporučujeme nachystat si hotovost přesně. Při osobním odběru je možné platit i kartou.

Bankovním převodem (odběr na fakturu)

Tento způsob platby je určen především pro státní instituce a velké firmy. Pro některé z těchto obchodních partnerů je obtížné provádět platby v hotovosti, na dobírku či zálohovou fakturou. Platbu převodem po dodání zboží poskytujeme po prověření finanční situace obchodního partnera.