Vanguard Alta+ 263APstativ tripod

VANGUARD Alta+ 263AP je kvalitní hliníkový stativ. Maximální výška je 165 cm a ve složeném stavu má 63,5 cm. Nosnost 5kg. Rozumná volba pro pozorovací dalekohledy.
NA DOTAZ
3 042 vč. DPH

Popis

Vysoce kvalitní: Tripod Alta+ 263AP

Tyto stativy jsou považovány za nejlehčí a nejkompaktnější stativy nejvyšší kvality na světě. Stativy řady VANGUARD Alta+ byly navrženy ve spolupráci s předními profesionálními fotografy pro splnění nejnáročnějších požadavků a také velice elegantního designu. Stativy Alta+ jsou perfektní pro leteckou přepravu a turistiku.

Pro ty nejnáročnější podmínky

Stativy Alta+ v sobě spojují nejnáročnější vlastnosti jako skvělou stabilitu, odolnost, jednoduchou manipulaci a schopnost splnit veškeré fotografovy potřeby. Nohy je možné nastavovat do úhlů do 25, 50 a 80 stupňů jednoduchým stlačením tlačítka pro fotografování z nízkých úhlů nebo pro přizpůsobení se nerovnému terénu.

Mnoho vymožeností

K ostatním vlastnostem, které charakterizují tento typ produktu, patří rozšířený systém kontroly vibrací a nárazů, pěnové gripy na nohou stativu, protiskluzové pryžové a hrotové zakončení nohou pro různý terén, patentovaná hořčíková kanopa, protiskluzové pryžové a hrotové zakončení nohou, odnímatelný háček pro zavěšení příslušenství, ramenní popruh.

Klíčové vlastnosti

Pokročilý třísekční hliníkový stativ, jehož nohy je možné nastavovat do úhlů do 25, 50 a 80 stupňů jednoduchým stlačením tlačítka pro fotografování z nízkých úhlů. Dalšími vychytávkami jsou rozšířený systém kontroly vibrací a nárazů či pěnové gripy na nohou stativu.

Hmotnost stativu činí 2 kilogramy, nosnost je přibližně 5 kg. Ve složeném stavu je délka stativu rovná 635 mm, v rozloženém 1650 mm.

Vlastnosti:
• Ultra lehký
• Kompaktní
• Umožňuje pořizovat záběty z nízkých úhlů
• Systém aretace prodloužení nohou: Quick flip leg locks

Parametry

Objednací číslo 88100018