Vanguard Espod CX 203AP stativ tripod

Vanguard Espod CX 203AP je lehký hliníkový stativ s pákovou hlavou. Jeho maximální nosnost je 2,0kg. Maximální výška je 145 cm.
NA DOTAZ
2 278 vč. DPH

Popis

Kvalitní fotoaparát je pouze polovinou úspěchu dobrého fotografa. Neméně důležité je i kvalitní příslušenství, proto pro vás máme nabídku další firmy Vanguard, která má ve svém portfoliu právě tento typ sortimentu.

Společnost Vanguard je výrobcem brašen, pouzder, kufrů či stativů pro fotoaparáty a videokamery. Vanguard je synonymem špičkové kvality svých produktů, které se vyznačují dokonalým designem, kvalitou použitých materiálů a výrobních technologií.

Vanguard tripod Espod CX 203AP je kvalitní stativ patřící do kategorie CX stativů, vhodný je pro klasické i digitální foto přístroje a videokamery s hmotností do 2 kg. Výhodou tohoto modelu je jeho vysoká stabilita. Obsahuje jedinečnou kulovou hlavici s pákovou rukojetí nebo špičkový panoramovací systém. Patka se systémem rychlého uvolnění patky pop and unlock poskytuje snadný přístup. Třídílné nohy průměru 20 mm dovolují nastavit celkovou výšku stativu až do 1450 mm a jejich poloha je uzamykatelná pomocí rychloupínacích zámků. Minimální výška stativu je pouze 570 mm.

Stativ o hmotnosti pouhých 1,1 kilogramů má nosnost až 2 kg.

Maximální výška: 145 cm
Minimální výška: 57 cm
Počet dílů nohou: 3
Maximální nosnost: 2 kg
Hmotnost1.32 kg
Typ stativu: tripod
Materiál: hliník

Parametry

Objednací číslo 88100019