Binokulární dalekohled Bresser National Geographic 10x42 WP

Bresser National Geographic 10x42 WP je univerzální binokulární dalekohled do každého počasí! Je dokonale chráněn před vniknutím vlhkosti a vody do vnitřních částí pláště. Vodní sporty, lov, rybolov a pozorování v terénu.
NA DOTAZ
3 390 vč. DPH

Popis

Bresser National Geographic 10x42 WP je univerzální binokulární dalekohled do každého počasí! Je dokonale chráněn před vniknutím vlhkosti a vody do vnitřních částí pláště. Vodní sporty, lov, rybolov a pozorování v terénu – to je jen stručný výčet aktivit, při nichž je binokulární dalekohled nepostradatelný.

Optika
Binokulární dalekohledy se střechovým hranolem mají poměrně kompaktní rozměry. Optika je vyrobena z optického skla nejvyšší kvality BaK–4. Optické členy jsou zároveň pokryty několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy, která omezuje odlesky. Tento triedr vám bez ohledu na vnější podmínky vždy nabídne jasný a ostrý obraz se správným vykreslením barev.

Možnosti
Funkce dioptrické korekce umožňuje přizpůsobit přístroj individuálnímu stavu zraku uživatele. Díky twist-up očnicím můžete dalekohled používat, aniž byste si museli sundávat brýle. Praktické kolečko středového zaostřování umožňuje přesné doostření. Binokulární dalekohled má speciální závit pro instalaci na stativu.

Plášť
Jeho plášť je vyroben z plastu a opatřen pogumováním. Nemusíte se tedy bát nečistot, sněhu ani vody – triedr vám bude dobře sloužit v jakýchkoli povětrnostních podmínkách.

Charakteristické vlastnosti:

 • Vodotěsný binokulární dalekohled
 • Lze jej instalovat na stativ
 • Středové zaostřování
 • Vysoký kontrast a správné vykreslení barev
 • Vhodný k používání s brýlemi

Obsah soupravy:

 • Binokulární dalekohled Bresser National Geographic 10x25
 • Pouzdro
 • Popruh k přenášení
 • Čisticí utěrka
 • Ochranné krytky
 • Návod k použití

Bresser National Geographic je společný projekt mezinárodní organizace National Geographic a německé společnosti Bresser, která vyrábí optické přístroje špičkové kvality. Byla to právě kvalita výrobků, na kterou se organizace National Geographic orientovala při hledání spolehlivého partnera pro výrobu teleskopů, binokulárních dalekohledů a příslušenství pod svým jménem. Řada National Geographic cílí na osoby vyznávající aktivní životní styl a s touhou poznávat svět kolem sebe.

Parametry

Objednací číslo 86000244
Zvětšení 10x
Průměr objektivu 42mm
Konstrukce Lineární systém (roof)
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky FMC (Fully Multicoated Cover)
Šířka zorného pole 101m/1000m
Úhel zorného pole (reálný) 5,8°
Dioptrická korekce ano
Další vlastnosti Centrální ostření, Stativový závit, Vodotěsný, Voděodolný, Plnění dusíkem
Šířka 155mm
Délka 180mm
Hloubka 80mm
Hmotnost 980g
Podle použití (účelu) turistika
Záruka 10 let

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808