Levenhuk New Sherman PRO 7x50 - Dalekohled

Řada všestranných binokulárních dalekohledů Levenhuk New Sherman PRO kombinuje vysoce kvalitní optiku se spolehlivými výkonovými vlastnostmi.
NA DOTAZ
3 990 vč. DPH

Popis

Řada všestranných binokulárních dalekohledů Levenhuk New Sherman PRO kombinuje vysoce kvalitní optiku se spolehlivými výkonovými vlastnostmi. Tyto binokulární dalekohledy ocení jak profesionálové v práci, tak milovníci přírody, kteří si užívají svět ve všech jeho barvách.

Binokulární dalekohled New Sherman PRO 7x50 je model s velkou aperturou s porro hranoly a optikou ze skla BaK-4 s vícenásobnou antireflexní vrstvou a vysokým indexem lomu. Tento model nabízí 7x zvětšení a široké zorné pole 123 m při 1000 m. Jeho vysoký faktor stmívání a relativní jas zajišťují vynikající výkon nejen za jasného denního světla, ale i za soumraku. Tyto binokulární dalekohledy jsou určeny do terénu a poskytují ostrý a detailní pohled v jakémkoli prostředí.

Uživatelé s nedokonalým zrakem ocení dioptrické nastavení (±4D), které umožňuje přizpůsobit zařízení jejich individuálním potřebám. Dlouhý oční reliéf umožňuje pohodlné pozorování i s nasazenými brýlemi. Zacvakávací mechanismus usnadňuje nastavení otočných očnic do optimální polohy pro pozorování. Pro osobní pohodlí lze také nastavit mezipupilární vzdálenost a zaostření se provádí jednoduchým otáčením centrálního kolečka.

Binokulární dalekohled je spolehlivým společníkem i na náročných túrách. Díky plnému krytí IP67 odolávají dešti, špíně, prachu i krátkému ponoření do vody. Nárazuvzdorné tělo je vyrobeno z duralu, což je slitina hliníku a mědi, která zajišťuje bezpečné a neklouzavé uchopení. Je čištěno dusíkem, aby se zabránilo vnitřnímu zamlžování při změnách teplot. Zařízení se dodává s příslušenstvím, které přispívá komfortu používání. Krytky objektivů jsou již připevněny k tělu.

Klíčové vlastnosti:

  • Klasické porro hranoly, 7x zvětšení a široké zorné pole
  • Jasná optika BaK-4 s vícenásobnou antireflexní vrstvou, která zajišťuje dobrou viditelnost za špatných světelných podmínek
  • Vysoce voděodolný produkt plněný dusíkem pro ochranu proti zamlžování
  • Vysoce pevné duralové tělo odolné proti nárazům a poškozením
  • Otočné očnice se zacvakávacím mechanismem; kroužek pro nastavení dioptrií na pravém okuláru
  • Možnost montáže na stativ

Obsah sady:

  • Binokulární dalekohled
  • Ochranné krytky okulárů a čoček objektivu
  • Popruh
  • Pouzdro
  • Čisticí utěrka
  • Návod k použití a záruční list

Zvětšení, x 7
Průměr objektivu (apertura), mm 50
Optická konstrukce 6 prvků ve 4 skupinách
Okuláry 4 prvky ve 3 skupinách
Objektivy 2 prvky v 1 skupině
Materiál optiky BaK-4
Povrchová úprava čoček vícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích
Povlaky hranolů vícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích
Výstupní pupila, mm 7
Oční reliéf, mm 24
Faktor stmívání 18.7
Relativní jas 18.5
Práh rozlišení, úhlových vteřin 6.2
Zorné pole, ° 7
Zorné pole, m/1000 m 123
Nejkratší vzdálenost zaostření, m 5
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií ±4
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm 56 — 70
Zaostřování středové
Očnice zkroucení (3 pevné polohy)
Tělo pogumovaný povrch, vysoce pevný dural
Výplň těla dusík
Voděvzdornost
Odolnost proti vlhkosti
Stupeň vlhkosti / vodní ochrana IP67, úplná ochrana proti prachu a dočasnému ponoření do vody
Hermetické konstrukce
Rozsah provozní teploty, °C -10...+53
Kompatibilní se stativem standardní závit 1/4", vyžaduje adaptér (není součástí sady)
Úroveň obtížnosti montáže a instalace velmi jednoduchý
Montáž na stativ
Pouzdro/kufřík/taška v sadě pouzdro
Pro použití s brýlemi

Parametry

Objednací číslo 83001089
Zvětšení 7x
Průměr objektivu 50mm
Konstrukce Porro systém (triedr)
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky Vícenásobné antireflexní vrstvy
Šířka zorného pole 123m/1000m
Úhel zorného pole (reálný)
Minimální ostřící vzdálenost 5m
Dioptrická korekce ± 4 dioptrie
Dodáván včetně pouzdro
Další vlastnosti Centrální ostření, Stativový závit, Vodotěsný, Voděodolný, Plnění dusíkem, Pogumovaný povrch
Šířka 210mm
Délka 220mm
Hloubka 100mm
Hmotnost 1810g
Podle použití (účelu) turistika, lov a pozorování zvěře
Záruka Doživotní

Video

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808