Bresser Corvette 8x42 - dalekohled

Tento binokulární dalekohled je nejen vodotěsný, ale je odolný i vůči mechanickým otřesům. Speciální optická povrchová úprava nazelenalé barvy omezuje světelné ztráty na minimum.
NA DOTAZ
4 171 vč. DPH

Popis

Výrobci optických přístrojů často kladou důraz na odolnost svých výrobků vůči vlhkosti. To není nic překvapujícího, neboť řada vyznavačů aktivního odpočinku u vody často provádí pozorování objektů nacházejících se ve velké vzdálenosti. Model Bresser Corvette 8x42 je ideální volbou k takovým účelům. Tento binokulární dalekohled je nejen vodotěsný, ale je odolný i vůči mechanickým otřesům.

Speciální optická povrchová úprava nazelenalé barvy omezuje světelné ztráty na minimum. Aby byla zajištěna maximální spokojenost a pohodlí uživatele, jsou optické prvky vyrobeny z kvalitního skla BaK-4, které omezuje aberaci a díky němu je tedy obraz velmi kontrastní a čistý. Tělo triedru je naplněno dusíkem, aby se předešlo zamlžování čoček, k němuž dochází při prudkých změnách teploty.

Díky jeho širokému zornému poli budete moci nejen sledovat konkrétní detaily, ale také úplné panoramatické záběry, například hejna ptáků poletujících po obloze.

Lehké plastové tělo modelu Bresser Corvette 8x42 je opatřeno pryžovým pancéřováním a dále měkkými pryžovými očnicemi, které přispívají k vyššímu pohodlí uživatele. Mezipupilární vzdálenost snadno upravíte přiblížením nebo oddálením tubusů binokulárního dalekohledu.

Obsah soupravy:

  • Binokulární dalekohled
  • Pouzdro
  • Popruh k přenášení
  • Ochranné krytky
  • Čistící utěrka
  • Návod

Parametry

Objednací číslo 86000137
Zvětšení 8x
Průměr objektivu 42mm
Konstrukce Lineární systém (roof)
Optický hranol BaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optiky Vícenásobné antireflexní vrstvy
Šířka zorného pole 105m/1000m
Minimální ostřící vzdálenost 5m
Soumrakový faktor 18,33
Další vlastnosti Vodotěsný, Plnění dusíkem, Pogumovaný povrch
Šířka 127mm
Délka 149mm
Hloubka 53mm
Hmotnost 618g
Podle použití (účelu) turistika, lov a pozorování zvěře, ornitologie
Záruka 24 měsíců

Video

Podobné produkty

Nevíte si rady?
Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

expertnadalekohledy (zavináč) drexx (tečka) cz +420 313 574 808