Vybrali jsme pro vás
(zvětšení × průměr objektivu)
Kategorie
Cena
Značka
Zvětšení
Zoomovací zvětšení
Průměr objektivu (mm)
Konstrukce
Šířka zorného pole (m/1000m)
Minimální ostřící vzdálenost (m)
Hmotnost (g)
g
Ostatní vlastnosti

Dalekohledy Olympus

Olympus nabízí širokou škálu dalekohledů vhodných pro nejrozmanitější využití. Ať se rozhodnete pro jakýkoli typ, můžete si být jisti, že kupujete vysoce kvalitní dalekohled, který vám bude sloužit mnoho let. Dalekohledy Olympus jsou vhodné k nejrůznějším účelům, včetně pozorování přírody, outdoorových i halových sportů, procházek po městě nebo sledování kulturních událostí.

Všechny modely v sobě spojují velmi snadné použití a inteligentní a ergonomický design. Některé jsou vodotěsné a prachotěsné, takže odolají i drsným podmínkám v terénu.

Odolné proti živlům

Většina dalekohledů Olympus má nastavitelné okuláry, které zaručují celé zorné pole i pro nositele brýlí. Kromě toho poskytují dioptrickou korekci umožňující pohodlné pozorování i bez nich.

Olympus má ve svém portfoliu profesionální dalekohledy, které jsou perfektní pro pozorovatele ptáků a milovníky přírody obecně. Vodovzdorné modely nabízejí navíc ochranu proti přírodním živlům.

Kromě vodotěsnosti jsou Olympus dalekohledy také plněny dusíkem, díky tomu se nemlží, jsou tedy vhodné na loď i do zhoršených podmínek v terénu.

Kvalitní turistické dalekohledy

Olympus myslí i na turisty, kteří si chtějí dopřát komfortní pozorování pohybujících se zvířat a zároveň ušetřit místo v batohu. Kapesní dalekohledy mají prvotřídní optiku, ale zároveň malé, kompaktní tělo. Jsou díky tomu vhodné na pozorování přírody, výlety do města i na stadion či na koncert.

filtrovat produkty
Počet produktů: 16
Řazení
Produktů na stránku