Vybrali jsme pro vás
(zvětšení × průměr objektivu)
Kategorie
Cena
Značka
Zvětšení
Zoomovací zvětšení
Průměr objektivu (mm)
Konstrukce
Šířka zorného pole (m/1000m)
Minimální ostřící vzdálenost (m)
Hmotnost (g)
g
Ostatní vlastnosti

Dalekohledy Levenhuk

Americká společnost Levenhuk se věnuje výrobě širokého portfolia dalekohledů. Levenhuk vyrábí teleskopy a binokulární dalekohledy, které se těší oblibě u profesionálů i široké veřejnosti. Mezi její výrobky patří kompaktní lehké turistické dalekohledy, specializované námořnické triedry i výkonné astronomické přístroje.

Kompaktní turistické dalekohledy

Dalekohledy Levenhuk jsou díky svým kompaktním parametrům ideálním společníkem na pěších túrách. Díky jejich vodotěsnosti a odolnosti proti mlžení je můžete používat i v dešti a vlhku. Pro ornitology a pozorovatele živé přírody tu jsou binokuláry značky Levenhuk, které se vyznačují dobrým zaostřením na blízko a dlouhým očním reliéfem. Dalekohledy Levenhuk jsou perfektní i pro pozorování sportovních klání a kulturních akcí na stadionu.

Myslivecké a lovecké dalekohledy

Do náročnějších podmínek jsou vhodné vojenské a lovecké dalekohledy s velkým průměrem objektivu. Tyto výkonné vojenské spektivy s velkým průměrem čočky objektivu a širokým rozsahem zvětšení umožňují pozorovat pozemské objekty z velké vzdálenosti.

Námořní dalekohledy

Levenhuk má něco i pro námořníky. Námořnický dalekohled Levenhuk je perfektní pro pozorování vzdálených objektů. Robustní vodotěsné tělo námořních triedrů chrání optiku před vlhkostí a postříkání mořskou vodou.

filtrovat produkty
Počet produktů: 150
Řazení
Produktů na stránku
strana: 1